НОВИНИ

Ярема: Інтерпол вбачає у розшуку Януковича політичні переслідування

Ярема зазначив, що Генеральна прокуратура надала всі необхідні матеріали, які повинні стати основою для оголошення колишніх посадовців у міжнародний розшук.

Інтерпол відмовляється оголосити в міжнародний розшук екс-президента Віктора Януковича, що втік у лютому цього року до Ростова. Про це під час прес-конференції повідомив генеральний прокурор Віталій Ярема.

"7 людей на чолі з Януковичем сьогодні не оголошені Інтерполом у розшук... Вони (Інтерпол) сказали, що в розшуку Януковича вбачаються політичні переслідування", - сказав він.

До цього списку, як зазначив глава ГПУ, входять колишній міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко й колишній генпрокурор Віктор Пшонка.

Ярема додав, що Генеральна прокуратура надала всі необхідні матеріали, які повинні стати основою для оголошення даних осіб у міжнародний розшук, однак Інтерпол цього не робить.

Як повідомлялося, Служба безпеки України сподівається на оголошення Інтерполом Януковича в міжнародний розшук найближчим часом.

Нагадаємо, у жовтні Інтерпол оголосив у міжнародний розшук 4 з 20 розшукуваних Україною колишніх держчиновників.

Як повідомлялось, Інтерпол уже понад півроку опрацьовує запит України на оголошення Віктора Януковича у міжнародний розшук, "через проблеми із доказовою базою".

Тим часом міністра енергетики та вугільної промисловості в уряді Миколи Азарова Едуарда Ставицького оголосили у розшук через Інтерпол. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.