НОВИНИ

Кримські виробники цибулі стайкуватимуть на «кордоні» з Україною

Виробники ялтинської цибулі скаржаться, що не можуть в'їхати зі своєю продукцією на материкову Україну, бо їх не випускають російські прикордонники.

8 грудня кримські виробники ялтинської цибулі мають намір провести страйк на адміністративному кордоні між окупованим Кримом і материковою Україною. Про це повідомили ЗМІ.

Згідно з повідомленням, протягом кількох днів виробники цибулі - представники кримськотатарського народу - не можуть в'їхати зі своєю продукцією на материкову Україну, бо їх не випускають російські прикордонники.

Люди скаржаться, що протягом багатьох років вони реалізовували свій товар на материковій Україні і мають намір продовжувати туди поставки.

Як зазначається,  на території між російським прикордонним пунктом, який контролює в'їзд в анексований Крим та українськими прикордонниками з боку Херсонщини, вже стоїть три вантажівки, до них на під'їзді з боку Криму ще дві машини.

Нагадаємо, російські прикордонники ретельно перевіряють всі вантажі, які прямують з України і в Україну.

Крім того, окупанти вирішили створити "вільну економічну зону" у Криму терміном на 25 років, а також "націоналізовують" підприємства та землі.

Наразі ж, за даними статистики, практично всі сфери економіки у Криму, окрім трьох, є збитковими. Прибутковими залишаються тільки торгівля, інформаційні та телекомунікаційні технології та транспорт.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.