НОВИНИ

Сепаратисти Криму зібрали "гуманітарку" для захопленого терористами Донбасу

Сформовану "гуманітарну допомогу" на вантажівці з причепом відправили через Керченську переправу і Ростов-на-Дону.

В анексованому Криму так зване народне ополчення зібрало 22 тонни продуктів харчування та теплих речей населенню самопроголошених "ДНР" та "ЛНР". Про це 7 грудня під час відправки вантажу заявив координатор акції, представник "народного ополчення" Криму Костянтин Купріянов, повідомляє рупор самопроголошених влади півострова "Новости Крыма".

"Гуманітарний вантаж формувався і відправляється за підтримки кримської влади і їх активної участі. В цілому зібрано 22 тонни - це продукти і теплі речі", - заявив Купріянов.

За його словами, в Донецьк, Луганськ та Стаханов будуть доставлені 12,5 тонн рису, 6 тонн борошна, 2,3 тонни чаю, 500 кг цукру, 300 л соняшникової олії, а також 400 кг теплих зимових речей.

Сформована "гуманітарна допомога" на вантажівці з причепом буде відправлена через Керченську переправу і Ростов-на-Дону.

"Ми від "народного ополчення" супроводимо вантаж до кінцевої точки, допомагати нам будуть представники Луганської народної республіки", - сказав Купріянов.

Він уточнив, що вантаж буде доставлений у Донецьку та Луганську області самостійно, а не у складі "гуманітарного конвою".

Нагадаємо, 7 грудня стало відомо, спостерігачі спеціальної моніторингової місії ОБСЄ зафіксували нові колони немаркованих військових вантажівок у кількості понад 100 одиниць, які рухалися у бік Донецька.

Держприкордонслужба повідомила про 106 вантажівок, які заїхали через два пункти пропуску з боку РФ.

Як відомо, партію перших «гуманітарних Камазів» Росія відправила в Україну 22 серпня. Тоді вантажівки перетнули кордон без згоди української влади й без супроводу представників Міжнародного Комітету Червоного Хреста.

Жоден з вантажів не був узгоджений з українською стороною.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.