НОВИНИ

Поклонська "заборонила" кримським татарам мітингувати - ЗМІ

8 грудня представники Меджлісу мають зустрітися із "силовими структурами" Криму.

Самопроголошений "прокурор Криму" Наталія Поклонська попередила заступника глави Меджлісу Ахтема Чийгоза про неприпустимість проведення несанкціонованих зібрань у Криму. Сталося це напередодні увечері, коли Чийгоз повертався з Києва до Бахчисарая, повідомив колега Чийгоза Нариман Джелял.

"Особисто Поклонська на пропускному пункті зустріла Ахтема Чийгоза і зробила йому прокурорське попередження про неприпустимість організації несанкціонованих масових заходів", - повідомив Джелял.

"Ми підозрюємо, що тут може бути і в переддень 10 грудня, і в переддень того, що ми робили повідомлення про те, що в місцях компактного проживання кримських татар плануємо проводити зустрічі із співвітчизниками", - додав він.

За словами Джеляла, на претензії Чийгоза про те, що місцеві органи влади не дозволяють кримським татарам провести санкціоновані заходи, Поклонська запропонувала зустрітися.

"Завтра (8 грудня) ми зустрічаємося з представниками силових структур", - зазначив Джелял.

Як відомо, 16 березня 2014 на території Криму і міста Севастополя пройшов так званий референдум про статус півострова, за результатами якого Росія включила Крим до свого складу. Ні Україна, ні Європейський Союз, ні США не визнали це голосування і вважають, що Крим Росія анексувала.

Згодом представники Меджлісу неодноразово повідомляли про випадки утисків кримських татар з боку "влади".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.