НОВИНИ

У міністерстві Стеця хочуть запустити "патріотичне мовлення" на окуповані Крим та Донбас

Взовж кордону, контрольованого українськими військовими, планують встановити потужні теле- та радіоантени.

Міністерство інформації планує запустити мовлення "патріотичних теле-, радіоорганізацій" вглиб захопленої терористами території. Про це на своїй сторінці у Facebook написав депутат Антон Геращенко.

"Попереду питання координації та організації пропаганди і контрпропаганди в російському сегменті мережі Інтернет і багато іншого", - написав Геращенко.

Як зазначив Геращенко, на всіх діючих телевежах уздовж умовного кордону з окупованих Донбасом планується встановлення потужних теле- і радіоантен, які забезпечать мовлення в бік великих населених пунктів Донбасу.

"Там, де вишок немає, їх треба буде побудувати у стислі терміни або пристосувати для цього висотні споруди - димові труби тощо. Ці ретранслятори будуть надані у розпорядження українських патріотичних теле-, радіоорганізацій, які хочуть давати сигнал в на захоплених територіях в зоні АТО" , - зазначив він.

"Зрозуміло, що ці об'єкти будуть під постійною загрозою терористичних актів. МВС забезпечить цим об'єктам посилений захист та охорону", - додав Геращенко.

Як відомо, влада ініціювала створення Міністерства у справах інформаційної політики.

2 грудня Верховна Рада призначила очільником нового міністерства Юрія Стеця.

Тим часом, міжнародна правозахисна організація «Репортери без кордонів» закликала депутатів відмовитись від створення Міністерства інформації.

Із критикою виступили також ОБСЄ та Human Rights Watch.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.