НОВИНИ

Віце-спікер Сироїд хоче реформувати Кабмін

На думку заступника голови парламенту, зміни в Україні варто почати з реформи уряду та центральних органів виконавчої влади.

Новообрана заступник голови Верховної Ради Оксана Сироїд вважає, що без реформ Кабміну та органів виконавчої влади досягти змін в Україні не вдасться. Про це вона повідомила під час круглого столу в Києві в п'ятницю.

"Реформа Кабінету Міністрів, центральних органів виконавчої влади, процесу ухвалення рішень в уряді, реформа держслужби – це те, з чого треба почати", – зазначила Сироїд.

Сироїд вважає, що якщо цього не зробити, не буде можливості ухвалювати ефективні рішення для проведення фундаментальних реформ в економіці, які потрібні країні.

"Якщо цього не зробити, ми далі зайдемо у безвихідь. Ми не зможемо ухвалювати ефективних рішень стосовно тих реформ, яких очікує суспільство. Не можна, діючи старими методами, досягти нових результатів", - зазначила вона.

Віце-спікер парламенту також висловила сподівання, що необхідні для проведення таких реформ законопроекти незабаром надійдуть до парламенту.

Нагадаємо, Андрія Парубія обрали першим віце-спікером Ради, а Сироїд заступником голови парламенту.

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.