НОВИНИ

У "ЛНР" готують виробництво алкогольного фальсифікату для України – Москаль

За словами голови Луганської ОДА, з РФ та низки інших країн вже завезли спирт, пляшки, етикетки та закретки.

На окупованих територіях Луганської області планують розливати фальсифіковану горілку низки марок та збувати її в Україні. Про це повідомив голова Луганської ОДА Геннадій Москаль.

"Так звана ЛНР один в один повторює шлях, пройдений колись самопроголошеним Придністров’ям. Гострий дефіцит коштів луганські самозванці вирішили компенсувати за рахунок контрафактного спиртного. Для цього з Росії та деяких інших країн через прозорий кордон сюди масово завозиться спирт, пляшки, етикетки та закрутки", – йдеться у тексті.

Зокрема планують випускати підробки двох українських торгових марок.

"Підвести цю діяльність під контрабанду не вдасться, оскільки контрабанда – це незаконне переміщення товарів через державний кордон, якого між контрольованою Україною територією й так званою ЛНР бути не може. Ніяких митниць тут ніхто ставити не буде. Та й поняття контрабанди в Україні давно декриміналізоване. Тому наводнювання ринку великою кількістю контрафактного спиртного, яке дешевше за оригінальну продукцію й гірше за неї за якістю, несе в собі великі економічні загрози Україні", – додав Москаль.

Нагадаємо, на початку листопада прикордонники в зоні АТО конфіскували 800 контрабандних пляшок горілки та більше 14 т м'яса.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.