НОВИНИ

  ▪   Станіслав Козлюк

Сироїд: За законом опозиція не може претендувати на посади в президії Ради

Досі тривають переговори стосовно бюджетного комітету, які ведуть Блок Петра Порошенка, Народний фронт і Радикальна партія.

За законом опозиція не може претендувати на посади в президії Ради. Про це в кулуарах Ради журналістам повідомила представник партії "Самопоміч" Оксана Сироїд. 

"У регламенті такої вимоги взагалі (обов'язкове надання опозиції посад у президії парламенту - Ред.). Традиційно такі посади роздають", - заявила Сироїд.

"Ми вважаємо, що Опозиційний блок не дорівнює опозиції і не є парламентською опозицією у класичному розумінні демократії. Їхня діяльність свідчила про послідовну опозиційність до української державності", - наголосила депутат.

Коментуючи першочергові закони, які розглядатиме парламент, Сироїд зазначила, що це будуть питання про скасування позаблокового статусу, а також зняття депутатської недоторканості.

"Звісно, першочергові закони, які ми розглянемо, це закони прийняті у першому читанні. Одним із перших ми розглянемо позаблокового статусу України, це невеликий документ", - заявила 

Сироїд.

"Питання недоторканності також є першочерговим, проте тут необхідні внесення змін до Конституції", - наголосила Сироїд і додала, що це питання може затягнутися у часі.

Окрім того, Сироїд зазначила, що досі тривають переговори стосовно бюджетного комітету, які ведуть Блок Петра Порошенка, Народний фронт і Радикальна партія.

Як відомо, віце-спікером може стати Сироїд.

Кандидати на посади голів парламентських комітетів були затверджені під час наради керівництва фракцій Ради, яке відбулося у 3 грудня ввечері. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.