НОВИНИ

Порошенко призначив омбудсмена для людей з інвалідністю

Нову посаду зайняв голова Національного паралімпійського комітету Валерій Сушкевич.

Президент України Петро Порошенко призначив своїм Уповноваженим з прав людей з інвалідністю голову Національного паралімпійського комітету Валерія Сушкевича. Про це йдеться у повідомленні прес-служби глави держави.

Згідно з повідомленням, відповідний указ Порошенко підписав під час зустрічі з людьми з обмеженими можливостями, яка відбулася в Міжнародний день інвалідів.

«Президент повідомив, що під час проведення консультацій щодо кандидатур на посаду Уповноваженого отримав фактично одноголосну пропозицію призначити Валерія Сушкевича», - йдеться в повідомленні.

«Маємо робити все для того, щоб захистити права людей з обмеженими можливостями. Я тут ваш партнер, ваш союзник», - заявив глава держави.

У прес-службі Порошенка наголосили, що Сушкевич багато років працює над вирішенням проблем людей з обмеженими можливостями. Він є президентом Національного комітету спорту інвалідів України (Національного паралімпійського комітету України), головою Всеукраїнського громадського соціально-політичного об'єднання «Національна асамблея інвалідів України».

Як відомо, раніше Сушкевич очолював парламентський комітет у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів, до Ради VII скликання був обраний за списками «Батьківщини».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.