НОВИНИ

ГПУ за зраду присязі звільнила 413 працівників прокуратури Криму

Вони перейшли на службу в окупаційні органи прокуратури автономії.

Генеральна прокуратура України за результатами перевірки звільнила за порушення присяги 413 працівників прокуратури АР Крим. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Генпрокуратури.

"Внаслідок анексії Російською Федерацією території АР Крим, проведення вказаної перевірки значно ускладнювалося і вимагало більше часу для дослідження обставин та встановлення 413 працівників, які перейшли на службу в окупаційні органи прокуратури автономії", - сказано в повідомленні.

Як повідомляється, такий перехід відбувся на підставі рішень незаконно призначеного прокурора Криму.

"Крім цього, окремі працівники прокуратури Автономної Республіки Крим активно сприяли нелегітимно призначеному прокурора автономії Н. Поклонській у формуванні окупаційних органів прокуратури, проведенні нею незаконних звільнень працівників прокуратури Автономної Республіки Крим та незаконних кадрових призначень в окупаційні самопроголошені територіальні утворення", - повідомили в прокуратурі.

Зазначені дії, як зазначається, є порушенням "Присяги працівника прокуратури".

У ГПУ нагадали, що стосовно Поклонської за співучасть у діях, спрямованих на захоплення державної влади, розпочато кримінальне провадження.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.