НОВИНИ

Лише третина дітей в Україні отримують повноцінну вакцинацію – ВООЗ

За словами представника ВООЗ, це питання національної безпеки.

Тільки кожна третя дитина в Україні отримує повноцінну вакцинацію. Про це заявила голова Бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я в Україні Доріт Ніцін Калускі під час прес-конференції у Києві.

У свою чергу, заступник голови Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) Рудігер Лухманн назвав позитивним те, що в Україні все більше людей розуміють необхідність вакцинації дітей.

«Якщо у 2008 році лише 28% матерів підтримували ідею вакцинації в Україні, то станом на 2014 рік ця кількість сягає вже 72%», – зазначив він.

За словами Лухманна, проблемним є те, що «в Україні менш як 50% дітей отримують вакцинацію від поліомієліту, а в певних регіонах такий показник становить менш як 40%».

«Ми намагаємося наразі укладати різноманітні договори з донорами для того, щоб отримати фінансування на закупівлю вакцин проти поліомієліту на суму близько $3 млн», – повідомив Лухманн.

Він наголосив, що ЮНІСЕФ вітає «включення до коаліційної угоди умов закупівлі вакцини спільно з міжнародними партнерами та організаціями». 

Як повідомлялося, у вересні ВООЗ надала Україні гуманітарної допомоги на суму майже 2,7 млн грн, що дозволило задовольнити потреби 170 тис. пацієнтів хворих на правець протягом трьох місяців.

 

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.