НОВИНИ

ЦВК досі не зареєструвала двох обраних депутатів, а на окрузі № 63 перераховують голоси

Центрвиборчком сьогодні зареєстрував нардепом самовисуванця Сергія Рудика, який переміг на окрузі № 198 на Черкащині.

ЦВК досі не зареєструвала народних депутатів з трьох округів, де відбулися вибори 26 жовтня. Про це повідомили у прес-службі Центрвиборчкому.

На засіданні ЦВК 28 листопада зареєстрували нардепом Сергія Рудика, який переміг на окрузі №198 у Черкаській області (центр місто Сміле) як самовисуванець. У попередньому скликанні Ради Рудик входив до фракції ВО «Свобода».

Водночас, ЦВК розглянула заяву від обраного нардепом по списку «Самопомочі» Владислава Воскресенського, який повідомив, що не може  зареєструватися нардепом раніше «у зв’язку з неможливістю дострокового розірвання Договору особистого найму з керівником, укладеного між ТОВ «Авора Холдінгс» та Воскресенським В.О., без письмового повідомлення про це правління товариства не пізніш як за 180 днів».

Воскресенський написав заяву про звільнення 11 листопада, а ЦВК продовжила термін подання Воскресенським документів до 27 травня.

Також нагадаємо, що ЦВК досі не встановила результати виборів на окрузі № 63 у Житомирській області, де триває перерахунок голосів, а обраний по списку «Блоку Петра Порошенка" голова Одеської ОДА Ігор Палиця заявив, що хоче залишитися на посаді в області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.