НОВИНИ

США звинувачують Росію у зриві Мінських домовленостей

За словами посла США в Росії, санкції проти РФ можуть переглянути лише у випадку виконання всіх пунктів угоди, підписаної в Мінську.

Посол США у Росії Джон Теффт вважає, що російська сторона не виконує Мінські угоди повною мірою. Про це він заявив в інтерв'ю виданню "Коммерсант.ru".

"У виконанні Мінської угоди від 5 вересня президент Порошенко і президент Путін домовилися про 12 кроків. Деякі з них були реалізовані, решта ні. Позиція Вашингтона, а також Берліна, Лондона і Парижа полягає в тому, що президент Порошенко виконав багато що з того, що обіцяв, а з російського боку є ще багато прогалин", - сказав Теффт.

Він також додав, що санкції проти РФ можуть бути переглянуті лише в разі виконання всіх пунктів угоди.

"Угода має бути виконана повністю, так. На цьому не лише ми наполягаємо. Наскільки я розумію, міністр закордонних справ (Німеччини — ред.) Штайнмаєр під час свого візиту до Москви теж саме про це і говорив. Ми в цьому єдині з нашими європейськими колегами", - підкреслив дипломат.

Як повідомлялось, 20 листопада Сполучені Штати і Латвія, яка з нового року розпочне головування в Європейському Союзі, обговорили можливість посилення санкцій проти Росії у зв'язку із продовженням її агресивної поведінки в Східній Європі. 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.