НОВИНИ

Байден розповів, коли очікувати посилення санкцій проти Росії

Байден підкреслив, що в рамках досягнутих в вересні в Мінську домовленостей, Росія повинна була зробити низку конкретних кроків.

США допускають посилення тиску на Росію в разі, якщо вона не буде дотримуватися домовленостей з мирного врегулювання на Донбасі. Про це заявив віце-президент США Джозеф Байден після переговорів з президентом Петром Порошенком.

"Якби Росія виконала свої зобов'язання і поважала суверенітет України і територіальну цілісність, то ми могли б почати раціональні дискусії щодо санкцій. Замість цього ми бачимо більш провокаційні дії неповаги до угоди, яку було підписано Росією. Якщо так продовжуватиметься, то Росія буде платити все більше і більше, вона буде все більш ізольованою", – сказав він.

Байден підкреслив, що в рамках досягнутих в вересні в Мінську домовленостей, Росія повинна була зробити низку конкретних кроків.

"Є ціла низка зобов'язань щодо припинення вогню, яких вони не дотримуються: контроль своїх кордонів за допомогою постійного моніторингу, повинні бути виведені незаконні збройні формування, зброя, військовослужбовці та надано підтримку у звільненні заручників. Пан Путін повинен був це зробити, але цього не сталося", – підкреслив він.

Байден також зазначив, що США не визнавали і ніколи не визнають анексії Криму, як і так звані "вибори" в самопроголошених "Донецькій народній республіці" і "Луганській народній республіці".

Як відомо, Байден також закликав владу України якнайшвидше створити новий уряд і продовжити реформи.

Як повідомлялось, 20 листопада Сполучені Штати і Латвія, яка з нового року розпочне головування в Європейському Союзі, обговорили можливість посилення санкцій проти Росії у зв'язку із продовженням її агресивної поведінки в Східній Європі. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.