НОВИНИ

Чорновіл: Ігри зі статусом Донбасу – спроба затягти Путіна в переговори

Екс-депутат вважає, що президент Порошенко зрозумів сутність «політики по-російськи».

Президент Петро Порошенко прийняв рішення про скасування закону щодо статусу Донбасу, бо прагне дипломатичним способом затягти Владіміра Путіна в переговори. Таку думку в інтерв’ю Тиждень.ua висловив екс-депутат від Партії регіонів, противник Майдану-2004 і учасник Майдану-2013 Тарас Чорновіл.

«Порошенко робить непопулярні речі, але правильним чином. Адже розуміє сутність "політики по-російськи"», - вважає політик.

«Він (Порошенко – Ред.) збагнув, чим усе може обернутися, якщо ми перейдемо червону лінію – Луганськ і Донецьк. Наступ стримали, Порошенко розчленовував території, розбивав їх на кілька груп, аби мати плацдарм до моменту, коли росіяни введуть війська. Так само – ігри із законами про статус Донбасу. Фактично це дипломатичний спосіб затягти Путіна в переговори, з яких він не зможе вилізти», - каже Чорновіл.

На думку експерта, наразі Україна загнана в патову ситуацію: триває війна, і акцїї протесту проти нехороших віянь влади – це гра на користь Путіна.

«На таких зібраннях з’являються якісь підозрілі люди. Згадайте протест вевешників під Адміністрацією президента. Ми просто не знаємо, як поводитися в ситуації, аби не грати на руку ворогу. Тож сидимо перед телевізором і сваримо то Порошенка, то Яценюка, то владу загалом», - додає Чорновіл.

Інтерв'ю з Тарасом Чорноволом читайте у черговому числі журналу "Український тиждень", №47.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.