НОВИНИ

У НАТО заявляють про готовність захищати країни Балтії від агресії РФ

Столтенберг каже, що НАТО здатний захистити всіх своїх членів, включаючи країни Балтії, від будь-якої небезпеки.

У НАТО налаштовані рішуче щодо можливої агресії Росії проти країн Балтії. Про це заявив Генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг.

"НАТО здатний захистити всіх своїх членів, включаючи країни Балтії, від будь-якої небезпеки. Ми і в майбутньому будемо дотримуватися такої установки", - підкреслив генсек.

"НАТО - сильний Альянс, який здатний захистити своїх членів. Ось причина, з якої НАТО був створений. Ось причина, з якої НАТО так важливий. Це хребет НАТО - захист своїх членів від будь-яких загроз. Це обумовлено головною ідеєю - усі за одного і один за всіх. Колективна оборона захищає Литву та інші країни Балтії, а також інших членів", - підкреслив Столтенберг.

Нагадаємо, останнім часом російські човни й винищувачі все частіше вторгаються на чужі території. Так, раніше в НАТО зазначили, що у 2014 році винищувачі Північноатлантичного альянсу перехопили вже 100 літаків, що втричі більше, ніж в 2013 році.

3 листопада командувач силами НАТО в Європі генерал Філіп Брідлав заявив, що польоти російських військових літаків в європейському повітряному просторі набули провокаційного характеру.

Раніше інший представник НАТО, полковник Мартин Дауні заявив, що наприкінці жовтня сили НАТО знаходили і супроводжували літаки ВПС Росії в повітряному просторі над Атлантикою, Балтійським і Північним морями.

Також нагадаємо, що в жовтні президент РФ Владімір Путін публічно порадив Заходу "не тиснути на Росію" та нагадав про наявність у Росії ядерної зброї.
 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.