НОВИНИ

Міносвіти звільнило ректорів трьох кримських вишів

За даними Міносвіти, дипломи вищих навчальних закладів Криму, які отримані після 2014 року, не будуть визнаватися в Україні.

Міністерство освіти і науки України звільнило трьох ректорів вищих навчальних закладів в Криму. Відповідні накази № 580, № 581, № 582-До від 12 листопада 2014 року розміщені на сайті Міністерства, інформує прес-служба відомства.

"У зв'язку з окупацією Криму і невиконанням умов контракту ректорами вищих навчальних закладів АР Крим, Міністерство освіти і науки достроково розірвав контракти з ректором Національної академії природоохоронного і курортного будівництва Федоркиним Сергієм Івановичем, ректором Севастопольського національного технічного університету Пашковим Євгеном Валентиновичем, ректором Таврійського національного університету імені в. І. Вернадського Багровим Миколою Васильовичем і звільнило їх з займаних посад", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, за даними Міносвіти, дипломи вищих навчальних закладів Криму, які отримані після 2014 року, не будуть визнаватися в Україні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.