НОВИНИ

У Нацбанку хваляться, що вдвічі скоротили витрати на своє утримання

Крім того, глава НБУ заявила, що Нацбанк планує велике скорочення своїх працівників.

Національний банк України скоротив витрати на своє утримання на 55%, до 5 млрд грн в 2015 році. Про це повідомила глава НБУ Валерія Гонтарева в ефірі "Шустер Live".

"На своє утримання Національний банк в 2014 році і в 2013-му витрачав 11 млрд грн. Бюджет, який ми склали на своє утримання в наступному році, склав 5 млрд грн", - сказала вона.

Крім того, глава НБУ заявила, що Нацбанк планує велике скорочення своїх працівників.

"Порівнянний з нами за розміром центральний банк, за розміром країни, повинен мати в половину менше співробітників", – підкреслила вона.

На даний момент штат регулятора становить 11 тис. працівників.

Нагадаємо, Національний банк України 5 листопада опустив офіційний курс гривні щодо долара відразу на 54 копійки – до 13,49 грн/дол. Нацбанк також вирішив із 5 листопада щоденно проводити валютні аукціони невеликих обсягів за голландською схемою, щоб знайти нормальний рівноважний рівень курсу або стабілізувати гривню на поточному рівні. Після такого рішення НБУ гривня на міжбанку різко пішла вниз.

Як повідомлялося, у вівторок, 11 листопада, котирування української валюти на момент закриття міжбанку впали на 50 коп. – до 16,25 грн/дол.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.