НОВИНИ

ОБСЄ заперечила "злив" даних про дислокацію українських військ

Голова спостережної місії ОБСЄ запевнив, що їх робота є нейтральною та неупередженою.

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ спростовує заяви про те, що її представники нібито розкривають позиції українських військовослужбовців на сході України. Про це повідомив спікер СММ ОБСЄ в Україні Майкл Боцюрків на брифінгу у вівторок в Києві.

"Перш за все я хочу сказати, що ми не розкриваємо позиції українських військовослужбовців. Наші представники відзвітували про результати роботи перед спільним комітетом за участю української та російської сторін", - сказав Боцюрків на брифінгу у вівторок в Києві.

Він запевнив, що робота місії є нейтральною та неупередженою.

"Ми не можемо приховувати якісь факти, наприклад обстріли або виявлення озброєних осіб ... Наша місія полягає не тільки в тому, щоб сприяти діалогу, але й у виявленні нових фактів і інформуванні про них ОБСЄ", - зазначив Боцюрків.

У свою чергу прес-секретар МЗС Євген Перебийніс заявив, що МЗС цінує роботу місії ОБСЄ і застеріг від необґрунтованих випадів в бік ОБСЄ.

Він також заявив, що зараз в місії ОБСЄ працюють 268 спостерігачів з 39 країн, з них 18 росіяни.

Як відомо, раніше ЗМІ повідомили, що спостерігачі Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ, які напередодні зустрічалися з представниками України та Росії в "Загальному центрі контролю і координації", оприлюднили інформацію про місце дислокації українських військових.

Згодом у РНБО заявили, що українська сторона занепокоєна розголошенням окремими представниками моніторингової місії ОБСЄ інформації про дислокацію українських підрозділів в зоні проведення АТО та сподівається, що такі випадки надалі не повторюватимуться.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.