НОВИНИ

Російська Ексмо продала мережі книгарень в Україні

Компанії належали бренди "Книжковий супермаркет", "Читай-місто" і "Буква".

Російське видавництво "Ексмо" продало свою частку в компанії "Логос-транс", яка розвивала мережу книгарень в Україні під брендами "Книжковий супермаркет", "Читай-місто" і "Буква". Про це повідомили з посиланням на засновника мережі "Книжковий супермаркет" Костянтина Клімашенка.

"Ексмо" ухвалило відповідне рішення для себе в середині літа, коли вже був анексований Крим і йшла війна на Донбасі. Кілька місяців знадобилося для його практичної реалізації ", – повідомив Клімашенко.

За його словами, тепер магазинами управлятиме якесь ТОВ "Компанія ОСМА". Компанія "Логос-транс" проходить процедуру банкрутства.

"Ексмо" вийшло на український ринок книги в 2009 році під брендом "Читай-город". У 2010 році її магазини об'єдналися з мережею "Книжковий супермаркет", а в 2013 році об'єднана мережа купила магазини "Буква".

За інформацією з держреєстру юридичних осіб ТОВ "Компанія ОСМА" взяли на облік у липні 2014 року. Розмір статутного капіталу компанії – 1 тис. грн, засновник Оксана Зеленська, керівником є Дмитро Висовець.

Нагадаємо, кабмін збирається ввести квоти на книги з Росії.