НОВИНИ

В Баку провели мітинг проти політичних репресій

Люди виступали проти політики керівництва держави і закликали звільнити політичних вʼязнів.

9 листопада кілька тисяч людей зібралися у Баку на мітинг опозиції. Про це повідомили міжнародні ЗМІ.

Згідно з повідомленнями, активісти виступають проти політики керівництва держави і вимагають звільнення політичних вʼязнів.

Мітингувальники тримали у руках портрети увʼязнених політичних і громадських активістів, журналістів, вимагаючи їхнього звільнення.

Під час акції протесу поліція вимагала від мітингувальників утриматися від закликів до відставки президент Азербайджану Ільгама Алієва, і коли ті почали вигукувати «Алієва – у відставку!», на сцені зникло світло і вимкнули мікрофони.

Крім того, під час мітингу лідери опозиції вернулися до міжнародної спільноти з проханням «не закривати очі на політичні репресії в Азербайджані».

Нагадаємо, у жовтні кілька сотень прихильників опозиції  взяли участь антиурядовому мітингу в Баку. Вони вимагали відставки президента Ільхама Алієва і припинення репресій щодо правозахисників і громадських активістів. 

Як відомо, Алієв є президентом Азербайджану з 2003 року. У 2013 він був переобраний на третій термін. Опозиція вважає, що вибори відбулися з численними порушеннями. 
Попередником Ільхама Алієва був його батько – Гейдар Алієв, який керував країною на посаді президента від 1993 року. Фактично владу в Азербайджані Алієв-старший з незначною перервою контролював понад 30 років.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.