НОВИНИ

У Ахметова купили сталі для танків на 182 млн грн

Відповідну угоду уклали ДП "Завод імені В.О. Малишева" (Харків) та ТОВ "Метінвест-Україна".

Харківський "Завод імені В.О. Малишева" 31 жовтня уклав угоду з ТОВ "Метінвест-Україна" на закупівлю прокату на суму 181,91 млн грн. Про це йдеться у "Віснику державних закупівель".

До кінця червня наступного року "Метінвест" Рината Ахметова постачатиме заводу прокат плаский зі сталі, без подальшого обробляння, крім гарячого прокатування (листи спеціального призначення), загалом на 4 000 т. Тобто одна тонна сталі обійдеться по 45,48 тис грн.

Замовлення компанія Ахметова отримала без відкритих торгів, за переговорною процедурою, з посиланням на відсутність конкуренції.

Як зазначено в обґрунтуванні, для виготовлення продукції заводу необхідні листи спеціального призначення із сталі марок "71" та "92". Розробником даних марок сталі та підприємством, що здійснює технологічний супровід їх виготовлення, є ДП Український державний науково-дослідний інститут конструкційних матеріалів "Прометей". Згідно з листом НДІ, постачання необхідного розмірного асортименту може здійснювати лише ТОВ "Метінвест-Україна".

Нагадаємо, на заводі "Запоріжсталь", який також належить Ахметову, заявили, що його захоплював Правий сектор

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.