НОВИНИ

Доступ до сайтів газет Times і Sunday Times влітку стане платним

Нові сайти обох видань повинні з'явитися на початку травня
Власники популярних британських газет Times і Sunday Times оголосили про те, що з червня веб-сайти цих популярних газет переходять на платну основу.
 
Керівництво компанії News International, якій належать видання, заявило, що одноденний доступ до інформації на сайті обійдеться користувачам в один фунт, тижнева підписка буде коштувати два британських фунти, повідомляє ВВС.
 
Це рішення знаменує собою початок нового етапу в боротьбі за читацьку аудиторію, і інші учасники ринку будуть найуважнішим чином стежити за його наслідками.
 
За словами глави News International Ребеки Брукс, рішення про введення платного доступу - важливий крок у справі перетворення новинного бізнесу в економічно привабливе підприємство.
 
Брукс заявила, що цей крок робиться в критичний для журналістського співтовариства момент. "Ми пишаємося нашою журналістикою і без зайвої скромності можемо сказати, що в ній є цінність", - додала глава компанії.
 
Нові сайти обох видань повинні з'явитися на початку травня, зараз їх зміст публікується на загальному порталі Times Online.
 
Зареєструвавшись на платних сайтах, у передплатника буде можливість деякий час користуватися ними безкоштовно з ознайомлювальною метою.
 
Заплативши за повний доступ до одного з двох сайтів, користувачі зможуть заходити на обидва
 
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Теги