НОВИНИ

У Держдумі визнали «вибори» терористів і вимагають їх легімітизації від Києва

Єдинорос переконаний, що "легітимізація влади в Донбасі призведе до якісно інших відносин з Росією.

"Вибори" в "ДНР" і "ЛНР" відбулися, і Київ "зобов'язаний визнати" їх результати. Таку думку висловив перший заступник голови комітету Держдуми у справах громадських об'єднань і релігійних організацій Міхаїд Маркєлов ("Єдіная Россія").

На його думку, "вже зараз можна з упевненістю сказати, що вибори в Донецькій і Луганській народних республіках відбулися", і вони є по суті продовженням "процесу легітимізації влади в "ДНР" і "ЛНР", розпочатого на референдумі в цих регіонах в травні". 

Разом з тим, зазначив парламентарій, залишається відкритим питання визнання підсумків "виборів" київською владою. 

"Київ зобов'язаний визнати результати виборів. І якщо до недавнього волевиявлення громадян на Україні багато запитань як з організації, так і з проведення виборів, в тому числі це стосується численних зафіксованих порушень, то до ДНР і ЛНР жодних претензій у цьому плані немає ", - переконаний Маркєлов. 

Також депутат розраховує на "об'єктивну оцінку виборів з боку європейців", адже "зараз саме в Донбасі вирішується питання війни і миру". 

Єдинорос переконаний, що "легітимізація влади в Донбасі призведе до якісно інших відносин з Росією, в тому числі в плані економічного співробітництва та допомоги, якої так потребують у "Новоросії".

Як відомо, сьогодні у терористичних "ДНР" та "ЛНР" відбуваються псевдовибори.

Журналісти повідомляють, що поряд із "виборчкомами" бойовики організували продаж овочів за "акційними цінами". Водночас, як повідомляють місцеві видання, ці продукти харчування були завезені напередодні "гуманітарним конвоєм".

Водночас, Служба безпеки України вже почала кримінальне провадження через псевдовибори на Донбасі. Окрім того, СБУ обіцяє оголосити персонами нон-грата "іноземних спостерігачів" на псевдо виборах.

Тим часом у восьми містах України відбулися акції протесту проти проведення псевдовиборів на окупованих територіях Донбасу. В них взяли участь, зокрема тимчасові переселенці з Луганської та Донецької областей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.