НОВИНИ

На окрузі № 132 Миколаївщини також перерахують голоси

Чергове засідання 132 окружкому призначено на 2 листопада, на якому складуть графік виклику дільничних виборчих комісій в ОВК для виконання рішення про перерахунок голосів.

Окружна виборча комісія №132 за заявою кандидата в нардепи Василя Капацини прийняла рішення перерахувати голоси виборців на 10 дільницях.

За словами Капацини, глава комісії Зінаїда Ложкар відмовилася виносити на голосування дане рішення, фактично відсторонившись від роботи ОВК.

Перед цим голова 132 ОВК спробувала закрити засідання, щоб не розглядати заяву Капацини про перерахунок голосів на 10 дільницях.

Заступник глави ОВК Валерій Капралов, порадившись із юристом ОВК, самостійно виніс на голосування питання про прийняття рішення про перерахунок голосів на 10 дільницях за заявою Капацини.

За результатами голосування, 11 членов комісії проголосували "За", 1 "Проти", ще 4 утрималися. У складі комісії всього 18 осіб, і рішення, згідно з законодавством, приймається більшістю голосів.

Чергове засідання 132 окружкому призначено на 10:00 2 листопада. На ньому буде складено графік виклику дільничних виборчих комісій в ОВК для виконання рішення про перерахунок голосів.

31 жовтня Миколаївський окружний адмінсуд ухвалив рішення, згідно з яким 132 окружна виборча комісія зобов'язана повторно розглянути заяву довіреної особи кандидата в нардепи Василя Капацини про перерахунок голосів на 10 дільницях.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.