НОВИНИ

Велика Британія та Вишеградська четвірка засуджують "вибори" терористів

Також у заяві міститься заклик до Росії не визнавати ці вибори.

Міністри закордонних справ країн Вишеградської групи спільно з міністром закордонних справ Великої Британії засуджують рішення сепаратистів провести "вибори" на Донбасі 2 листопада. Про це йдеться у їхній спільній заяві.

"Міністри вважають ці "вибори" за нелегітимні і такі, що суперечать «мінському протоколові», підписаному 5 вересня. Закликаємо всі сторони дотримуватися «мінського протоколу» й «мінського меморандуму» і вжити заходів до мирного вирішення конфлікту і відновлення стабільності, що ґрунтувалися б на повній повазі до незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України", – мовиться у заяві.

Також у заяві міститься заклик до Росії не визнавати ці вибори.

"Єдині легітимні вибори в Україні – ті, що відбуваються за українським законодавством.

Міністри закордонних справ країн Вишеградської групи спільно з міністром закордонних справ Великої Британії знову наголошують, що мирне вирішення кризи в Україні має ґрунтуватися виключно на принципі поваги до незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України в межах її міжнародно визнаних кордонів", – наголошується у документі.

Нагадаємо, самопроголошені "Донецька народна республіка" і "Луганська народна республіка", визнані в Україні терористичними організаціями, раніше заявляли про рішення провести вибори "глави держави" і "парламенту" 2 листопада.

Згодом терористи вирішили відтермінувати дату своїх "виборів", заявивши, що на виборчих дільницях треба виконати великий обсяг ремонтно-відновлювальних робіт.

Відповідно до закону про особливий статус окремих районів Донбасу, вибори в органи місцевого самоврядування повинні відбутися 7 грудня.

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.