НОВИНИ

Генпрокуратура вимагає усунути з посади суддю, яка відпустила Садовника

Слідчим повідомлено про підозру Волкової, клопотання про відсторонення її від посади підписано Генеральним прокурором і розглядатиметься Вищою кваліфікаційною комісією суддів.

Генпрокуратура подала клопотання про відсторонення від посади судді Печерського суду Світлани Волкової, яка відпустила з-під варти командира "Беркута" Дмитра Садовника. Про це заявив прокурор Києва Сергій Юлдашев.

"Слідчим повідомлено про підозру Волкової, клопотання про відсторонення її від посади підписано Генеральним прокурором і розглядатиметься Вищою кваліфікаційною комісією суддів. Також мною ініційовано її залучення до дисциплінарної відповідальності", – сказав він.

Як повідомлялось, 19 вересня командир «Беркуту» Дмитро Садовник був звільнений Печерським судом з-під варти і відправлений під домашній арешт. Після цього він кілька разів не з’являвся на засідання Апеляційного суду щодо своєї справи, а 3 жовтня зник.

Відтак суддя Печерського райсуду Києва Світлана Волкова стала підозрюваною у справі про винесення нею завідомо неправосудної ухвали, що призвело до тяжких наслідків (ч.2 ст.375 КК України).

Наразі місце перебування Садовника невідоме. Його підозрюють у причетності до вбивства близько 30 демонстрантів на Майдані.