НОВИНИ

Російський уряд погодив створення вільної економічної зони в Криму

Для інвесторів в анексованому Криму передбачено звільнення від ряду податків на строк до 10 років, запевнив російський прем'єр.

Уряд Росії схвалив створення вільної економічної зони в Криму. Про це на засіданні російського уряду повідомив прем'єр-міністр РФ Дмітрій Мєдвєдєв.

За його словами, для інвесторів передбачено звільнення від ряду податків на строк до 10 років, а також знижені адміністративні бар'єри. 

"В морських гаванях Криму, можуть бути введені режими "вільного прапора" і так званого "​​зручного порту", що істотно спрощує митні процедури", - сказав Мєдвєдєв. 

Як відомо, 16 березня у Криму відбувся так званий "референдум" щодо статусу АРК. Самопроголошений прем’єр Криму Сергій Аксьонов заявив, що 96,6% тих, хто брав участь у "референдумі", висловилися за приєднання до Росії. 18 березня президент Росії Владімір Путін підписав з сепаратистами "договір між РФ і Республікою Крим про прийняття в Російську Федерації Республіки Крим та утворення в складі РФ нових суб'єктів". А  Держдума та Рада Федерації РФ ратифікували "угоду" про приєднання Криму до Росії. Тим часом, більшість країн світу не визнали референдум, засудивши дії Кремля.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.