НОВИНИ

Россільгоспнагляд не пропустив у Крим вантажівки з українською ковбасою

Інспектори нібито виявили буженину без маркування, що стало приводом для заборони ввезення продукції на територію анексованого півострова.

Інспектори Россільгоспнагляду на пропускному пункті в Джанкої не пропустили на територію анексованого Криму вантажівки з ковбасою, які рухалися з материкової України. Про це повідомляє прес-служба відомства.

У Россільгоспнагляді стверджують, що порушення порядку ввезення харчових продуктів зафіксовані при здійсненні ветеринарного контролю вантажу, що прямував з українського ТОВ "Глобинський м'ясокомбінат" на адресу сімферопольського підприємства "Глобино".

"Ввезений товар був задекларований як готові м'ясні продукти загальною вагою 13,4 тонни. При фізичному огляді на борту транспортного засобу було виявлено буженину без маркування, що унеможливлює встановлення її справжнього походження, а також показників безпеки продукту для споживання", - йдеться в повідомленні.

Ще одна партія ковбасних виробів масою 2,3 тонни слідувала з Харкова на адресу севастопольського підприємства.

"При фізичному огляді вантажу в кузові були виявлені десятки кілограмів молочних сардельок, свинячого рулету та інших м'ясних виробів, не заявлені в супровідних ветеринарних документах", - повідомляють в Россільгоспнагляді.

Обидві партії м'ясної продукції відомством до ввезення заборонені, весь товар повернутий на територію материкової України.

Нагадаємо, у вересні Росія не дозволила завезти до Криму п'ять великих партій яловичини з материкової України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.