НОВИНИ

Кримські вина розливатимуть на материковій Україні

Кримські винороби переносять виробничий процес на материк.

Торговий дім "Масандра" прийняв рішення розливати свою продукцію на материковій Україні. Про це повідомив генеральний директор корпорації "Укрвинпром" Володимир Кучеренко.

Керівництво заводу сподівається, що це допоможе зберегти український ринок збуту.

За словами Кучеренка, у Криму "Масандра" працює в надзвичайно складних умовах.

Він також зазначив, що "Масандра" – не перший виробник вина з Криму, який бажає перевести частину виробничого процесу на материк. Раніше на такий крок пішли "Коктебель", "Бахчисарай" та "Інкерман" – частина їхньої продукції тепер розливається в Херсонській та Одеській області.

"На материк припадало 50% наших продажів. Через те, що виноробні підприємства Криму втратили можливість отримувати українську акцизну марку, ми змушені були перенести розлив продукції. Завдяки цій співпраці забезпечили наявність продукції на полицях", – розповів генеральний директор "Інкермана" Роман Радько.

Окрім можливості отримати українські акцизні марки, до переїзду виноробів підштовхнули і проблеми на митниці, де Росія зобов'язує оформляти всі поставки як зовнішньоекономічні операції.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що українське державне виноробне підприємство "Масандра" "влада" Криму передала у власність Управління справами президента РФ.

Як повідомлялося, Управління справами президента РФ володіє компанією, яка є одним з великих імпортерівєвропейського вина у Росії.

Також відомо, що у Росії масандрівські вина потрапили до категорії "винний напій", а не вино через використання бурякового та зернового спирту у технології приготування. Крім того, повідомлялося, що кримські виробники вина звернулися до влади РФ з прохання відстрочити для них вступ у дію російського законодавства про обіг етилового спирту, оскільки в іншому разі багато підприємств закриються.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.