НОВИНИ

Франція відтермінувала до листопада передачу "Містралей" Росії

Влада країни заявляє, що має намір в листопаді остаточно визначитися з постачання вертольотоносця РФ.

Остаточне рішення про передачу Росії вертольотоносця "Владивосток" типу "Містраль" буде прийматися в листопаді. Про це повідомляє Reuters, цитуючи міністра оборони Франції Жана-Іва Ле Дріана.

За словами Ле Дріана, рішення про передачу корабля відкладено до листопада, при цьому, він зауважив, що "президент заявив, що в разі, якщо політичні умови не зміняться, він не стане давати свого дозволу на передачу".

Відомо, що подібну заяву президент Франції Франсуа Олланд робив у вересні. Разом з тим, міністр Ле Дріан відмовився уточнити, чи змінилися політичні умови в даний момент.

Раніше джерело у французькій делегації на салоні "Евронаваль-2014" повідомило, що "Владивосток" буде передано Росії між 15 і 20 листопада 2014 року. Профспілка верфей в Сен-Назері, де ведеться будівництво корабля, раніше називала орієнтовну дату передачі 14 листопада.

Раніше повідомлялося, що Франція має прийняти рішення щодо "Містралів" до кінця жовтня. Тим часом, за останніми даними, росіяни продовжують навчання у Біскайській затоці на "Містралі".

Як відомо, Франція з урахуванням ситуації в Україні визнала невідповідними умови для постачання Росії першого вертольотоносця типу "Містраль".

Нагадаємо, що Франція має чинний контракт з Росією на будівництво чотирьох вертольотоносців типу "Містраль", які можуть використовуватися для Чорноморського флоту РФ.

Президент Франції Франсуа Олланд заявив, що його країна не припинятиме військової співпраці з Росією.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.