НОВИНИ

Терористи обстріляли членів дільничної комісії під Дебальцевим

Наразі всі члени цієї дільничної виборчої комісії в безпеці.

У Донецькій області під Дебальцевим вночі 27 жовтня члени дільничної комісії потрапили під обстріл. Про це повідомили в прес-центрі спільної моніторингової кампанії Донецької обласної організації Комітету виборців України і громадянської мережі ОПОРА.

Згідно з повідомленням, 27 жовтня члени дільничної виборчої комісії №140884 (округ №53) під містом Дебальцевим під час транспортування виборчої документації з міста Вуглегірська потрапили під обстріл.

За словами спостерігачів, інцидент стався близько 1.00 ночі. Секретар ОВК №53 Ірина Верченко розповіла:

«Нашу окружну комісію 23 жовтня перенесли до Краматорська, саме тому членам ДВК №140884 необхідно було їхати через Дебальцеве. Після підрахунку голосів на дільниці вони вирішили невідкладно транспортувати документацію до нас. Дорогою їх машина потрапила під обстріл».

Секретар повідомила, що «на щастя, з членів комісії ніхто не постраждав». Вона також відзначила, що «для гарантування безпеки членів ДВК, було ухвалено рішення транспортувати документацію з Вуглегірська до ОВК лише вдень».

Наразі всі члени цієї дільничної виборчої комісії в безпеці.

ОВК №53 опрацювала 3 з 12 протоколів ДВК, які були відкриті в окрузі.

Як повідомлялося, вночі у Волновасі розпочався бій недалеко від місця знаходження ОВК №60. Через питання безпеки члени комісії та військові, які охороняли ОВК, вирішили тимчасово призупинити приймання протоколів від дільничних комісій.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.