НОВИНИ

У Києві стартує 44-й кінофестиваль «Молодість»

Серед всіх конкурсних категорій “Молодості” представлять 250 фільмів, 50 з яких — українського виробництва.

25 жовтня у Києві стартує 44-й Міжнародний кінофестиваль «Молодість». Про це повідомив генеральний директор кінофоруму Андрій Халпахчі.

Фестиваль триватиме до 2-го листопада, а переможця у змаганні повнометражних фільмів назвуть 1-го листопада. У цій конкурсній категорії представлені 12 стрічок, зокрема картина українського режисера Вікторії Трофименко «Брати. Остання сповідь».

Головою міжнародного журі «Молодості» буде французька акторка Флоранс Дарель.

Генеральний директор “Молодості” зауважив, що гран-прі на цьому кінофестивалі визначатимуть не тільки серед повнометражних стрічок.

Загалом, у всіх конкурсних категоріях представлять 250 фільмів, серед яких є півсотні українських картин – найбільше в історії «Молодості». 

«Ніколи, за всі роки існування «Молодості», не було такої кількості українських фільмів – нам було з чого обирати, не тільки за кількістю, але й за якістю. Те, що загалом 50 стрічок з України будуть демонструватися в міжнародній і національній програмі – я гадаю, що це важлива родзинка: різноманітність за жанрами, за формою фільмів. І дуже важливо, що цей фестиваль, як дзеркало свого кінопроцесу відображує те, що змінилося в українському кіно, що молоде українське кіно сьогодні завойовує якісь лаври у світі, і тому для нас це є дуже важливим», – наголосив Халпахчі.

Як відомо, Міжнародний кінофестиваль «Молодість» щоосені представляє понад 250 фільмів з усього світу. Конкурсна програма складається зі студентських, короткометражних та повнометражних фільмів.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.