НОВИНИ

Порошенко розповів, хто очолить прикордонників замість Литвина

Новим очільником має стати колишній заступник голови Держприкордонслужби Назаренко.

Президент Петро Порошенко має намір призначити головою Держприкордонслужби Віктора Назаренка, який зараз виконує обов'язки керівника прикордонного відомства. Про це він сказавпід час наради, присвяченої питанням боротьби з контрабандою в Одесі.

"Я сьогодні має намір підписати указ про ваше призначення главою Держприкордонслужби України", - сказав Порошенко.

Порошенко сподівається на те, що бойовий досвід нового керівника відомства допоможе йому в роботі по забезпеченню безпеки на державному кордоні України, а також у боротьбі з контрабандними схемами, які сьогодні існують.

Нагадаємо, 6 жовтня Порошенко підписав указ про звільнення з посади голови Держприкордонслужби Миколи Литвина. Також звільнили його першого заступника Павла Шишоліна.

Як відомо, інформація у ЗМІ про те, що Микола Литвин написав заяву про відставку з'явилася ще в середині червня, після того як активісти у Києві пікетували головний офіс Держприкордонслужби.

Однак тільки 3 жовтня Порошенко під час робочої поїздки до Львівської області заявив, що підпише указ про звільнення Литвина "у зв'язку з проведенням організаційних змін структури прикордонної служби". 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.