НОВИНИ

Путін призначив компенсації родинам зниклих безвісти військових

Сума компенсації буде визначатися шляхом розділу на кожного члена сім'ї загиблого чи зниклого "компенсації, встановленої... для інваліда I групи" (14 тисяч рублів).

Президент Росії Владімір Путін підписав закон про грошові компенсації сім'ям солдат, загиблим або зниклим безвісти на навчаннях. Відповідний закон був оприлюднений у середу, 22 жовтня.

Згідно з ним, на щомісячні компенсації можуть претендувати сім'ї "військовослужбовця або громадянина, покликаного на військові збори, зниклих без вести при цьому виконанні ними обов'язків військової служби".

Сума компенсації буде визначатися шляхом розділу на кожного члена сім'ї загиблого чи зниклого "компенсації, встановленої... для інваліда I групи" (14 тисяч рублів). Вступить цей закон в силу лише з 1 січня 2016 року.

Нагадаємо, за інформацією з різних джерел, на Донбасі воюють кілька тисяч військових з РФ. Так, головнокомандувач сил НАТО в Європі Філіп Брідлав заявляв, що на Донбасі наразі залишається чотири російські батальйонно-тактичні групи.

Тим часом, росіяни намагаються позбутися будь-яких доказів присутності своїх військових на Донбасі. За оцінками правозахисників, в Україні вже загинуло або зникло безвісті кілька тисяч російських солдат, яких в РФ або оголошують дезертирами, або звільняють з армії заднім числом.
 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.