НОВИНИ

Матір Савченко написала лист Путіну

Звернення до президента РФ з проханням звільнити доньку Марія Савченко передала через міжнародні ЗМІ.

Мати українського пілота Надії Савченко направила на ім'я президента РФ Владіміра Путіна прохання звільнити її дочку, яка перебуває у полоні в Росії. Про це повідомили міжнародні ЗМІ.

Нещодавно, перебуваючи в Москві на побаченні з донькою, вона спробувала через адвокатів передати цей лист російському президентові.

"Адвокати сумніваються, що всі ці чиновники донесуть Путіну те, що я хотіла йому сказати, тому я звертаюся до міжнародних ЗМІ", - сказала Марія Савченко в інтерв'ю кореспонденту DW.

У своєму листі жінка розповіла, що народила Надію пізно - в 43 роки і в її 77-річному віці донька є єдиною надією і опорою. Чоловік Марії Савченко і батько Надії помер ще в 2003 році.

"Ви - батько своїх дітей. У Вас болить серце за їхнє життя. Болить серце і у мене за свою дочку... Дуже і дуже прошу Вас відпустити її до мене старенької. Вона моя єдина радість, а зараз лише один сум", - написала президенту РФ мати української льотчиці.

Нагадаємо, українську льотчицю 10 жовтня відвезли на проходження примусової психолого-психіатричної експертизи в московський інститут імені Сербського в Москві.

Савченко – доброволець батальйону "Айдар". Майже місяць вона воювала у зоні АТО на Луганщині, разом з іншими солдатами потрапила у засідку біля міста Щастя. Терористи вимагали за звільнення льотчиці свободи для чотирьох бойовиків. 8 липня стало відомо, що Савченко перебуває у слідчому ізоляторі в Росії. Тоді ж у МЗС України заявили, що вивезення жінки-офіцера до Росії є підтвердженням того, що терористи діють за сприяння спецслужб РФ. Водночас, РФ запевняє, що затримало Савченко як біженку.

У Росії Савченко звинувачують у вбивстві журналістів російської ВДТРК Ігоря Корнелюка та Антона Волошина, які  загинули 17 червня під Луганськом. 

Нагадаємо також, що Савченко отримала перший номер у списку кандидатів від партії "Батьківщина" на вибори у Верховну Раду.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.