НОВИНИ

"Влада" Криму віддала Путіну "Масандру", заповідник та шість санаторіїв

Управління справами президента РФ отримало значну кількість української державної власності.

Постанова "Совєта міністров" Криму передає у власність управління справами президента РФ низку резиденцій, Кримський природний заповідник та найбільшого виробника вин підприємство "Масандра". Про це передав кореспондент з Криму.

Згідно з ухваленою постановою, передачі підлягають, зокрема, резиденція "Дубрава-2" (мисливський будиночок у Кримському заповіднику), держдача на базі колишнього Юсуповського палацу в селищі Кореїз, резиденція "Шатер" біля Масандрівського палацу, а також резиденції "№5 " і " №7" в селищі Гаспра.

Також Управлінню справами президента Росії передали санаторій "Південний" (селище Форос), санаторій "Зорі України" (селище Сімеїз), санаторії "Нижня Ореанда", "Карпати", "Гурзуфський" і "Алуштинський". Крім того, передані дитячі табори "Райдуга" (селище Піщане) і "Росія" (Євпаторія).

Згідно з постановою, при Управлінні справами президента Росії створено відповідні федеральні державні унітарні підприємства, кожне з яких буде керувати роботою одного санаторію або дитячого табору.

Також нагадаємо, що Управління справами президента РФ володіє компанією, яка є одним з великих імпортерів європейського вина у Росії.

Також відомо, що у Росії масандрівські вина потрапили до категорії "винний напій", а не вино через використання бурякового та зернового спирту у технології приготування. Крім того, повідомлялося, що кримські виробники вина звернулися до влади РФ з прохання відстрочити для них вступ у дію російського законодавства про обіг етилового спирту, оскільки в іншому разі багато підприємств закриються.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.