НОВИНИ

Під Іловайськом загинули близько тисячі українських військових - ТСК

За даними Тимчасової слідчої комісії ВР, в оточенні терористів та російських військових під Іловайськом загинули близько тисячі бійців АТО.

В усіх епізодах Іловайської трагедії загинули близько тисячі військовослужбовців. Про це 20 жовтня заявив голова Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради з розслідування подій під Іловайськом Андрій Сенченко.

“По всіх епізодах іловайської трагедії загинуло близько тисячі людей”, - зазначив Сенченко.

Як відомо, раніше Сенченко заявив, що винними в трагедії під Іловайськом є екс-міністр оборони Валерій Гелетей та очільник Генштабу Віктор Муженко. Крім того, в ТСК заявили, що стратегічною помилкою стало не введення військового стану.

Нагадаємо, раніше генпрокурор Віталій Ярема повідомив, що під Іловайськом загинули щонайменше 200 людей.

Як відомо, наприкінці серпня в Іловайську кілька сотень бійців АТО потрапили в оточення бойовиків і російських військових. Обстріл і взяття в полон українських військовослужбовців і бійців добровольчих батальйонів тривали більше тижня.

У Міноборони України заявили про засекречування повної інформації щодо ситуації в Іловайську, пообіцявши оприлюднити її пізніше.

4 вересня на закритому засіданні Верховної Ради створили тимчасову слідчу комісію з розслідування обставин загибелі і захоплення в полон бійців АТО.

Крім того, Генпрокуратура розпочала розслідування щодо дій керівництва Міністерства оборони та Генерального штабу під час операції поблизу Іловайська.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.