НОВИНИ

Кримські оборонні підприємства простоюють без замовлень від РФ

Російська влада вимагає передати частину власності підприємств державі.

Кримські оборонні підприємства не отримають замовлень від РФ, поки не передадуть держконцернам щонайменше 25% акцій. Про це повідомив директор сімферопольського заводу "Фіолент" Олександр Баталін.

"Концерни готові вкладати кошти в кримські підприємства, але для цього необхідно продати держконцерну хоча б блокуючий пакет акцій (25%)", – заявив Баталін.

"Ми не можемо знайти форму роботи з мінпромторгом Росії. У Росії в концернах зосереджені науковий, виробничий, лізинговий потенціал. Жодне з наших підприємств в програму Мінпромторгу не потрапляє. Частина власності повинна перейти під управління концернів, але це питання в Криму не вирішене. Вирішувати цю проблему треба на державному рівні ", – вважає Баталін.

Він назвав критичною ситуацію з оборонними підприємствами Феодосійського регіону, оскільки "всі вони простоюють без замовлень". Зокрема, не працює суднобудівний завод "Море", хоча ведуть переговори про його продаж.

Нагадаємо, 26 червня повідомили, що "влада" Криму "націоналізувала" суднобудівну компанію "Море" у Феодосії.

Як раніше повідомлялося, "влада" Криму у березні заявляла про "націоналізацію" власності українських держкомпаній на території півострова.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.