НОВИНИ

В Росії заявляють, що збитки Німеччини від санкцій можуть сягнути 6 млрд євро

За даними російської статистики, товарообіг між РФ та Німеччиною протягом січня-серпня 2014 року скоротився на 2,1% порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Втрати німецького бізнесу від введення санкцій проти Росії можуть скласти до 6 млрд євро.

Про це повідомлили російські інформагентства, посилаючись на матеріали візиту президента РФ Владіміра Путіна до Італії.

«За попередніми оцінками, втрати німецького бізнесу від їх введення (секторальних санкцій проти РФ) можуть скласти до 6 млрд євро», - йдеться у документах.

У матеріалах зазначають, що взаємний товарообіг між країнами, згідно з російською статистикою, протягом січня-серпня 2014 року скоротився на 2,1% порівняно з аналогічним періодом минулого року.

«За рахунок постачань з Росії покривається 45% імпортних потреб ФРН у природному газі, 23% - у нафті, та понад 10% - у кольорових металах та мінеральних добривах», - йдеться в документах.

Нагадаємо, в ніч на 17 жовтня  президент Росії Путін з другої спроби провів зустріч з канцлером Німеччини Ангелою Меркель. Зустріч президента РФ та канцлера ФРН була запланована декількома годинами раніше. Однак через запізнення Путіна німецька сторона скасувала планову зустріч, повідомивши про це ЗМІ.

Згодом протокольним службам вдалося узгодити альтернативний час зустрічі, тож лідери країн понад дві години обговорювали ситуацію в Україні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.