НОВИНИ

Канадські пластичні хірурги приїдуть в Україну, щоб оперувати бійців АТО

Команда складається з чотирьох пластичних хірургів, які спеціалізуються на відновленні обличчя, черепа та інших постравматичних деформаціях.

Команда канадських хірургів у листопаді приїде в Україну, щоб упродовж тижня зробити у Київському військовому госпіталі 100 відновлювальних пластичних операцій постраждалим на Майдані та в зоні АТО українцям. Про це на презентації проекту "Operation Rainbow Canada" у Києві заявив президент Канадсько-української фундації Віктор Гетьманчук.

"Канадська хірургічна місія в Києві запланована на листопад. Головна її мета - направити незалежну команду професійналів хірургів-добровольців, які будуть займатимуться відновлювальною хірургією, зокрема зосередяться на деформаціях після поранень... Канадські медики приїдуть в Україну 7 листопада.  З 10 до 15 листопада вони працюватимуть у чотирьох операційних Київського військового госпіталю і планують виконати близько 100 відновлювальних операцій", - сказав Гетьманчук.

Він розповів, що команда складається з чотирьох пластичних хірургів, які спеціалізуються на відновленні обличчя, черепа та інших постравматичних деформаціях. Разом з ними також прибудуть анестезіологи, медсестри та адміністративний персонал.

Відповідаючи на запитання, як обиратимуть кандидатів на операцію, Гетьманчук зазначив, що попередні дані щодо тих, хто потребує такого виду медичної допомоги, вже зібрані.

"Процес уже почався: ми маємо дані про всіх таких поранених,  у якому вони стані, а лікарі вибиратимуть, хто буде перший", - сказав він.

Голова Канадсько-української фундації також поінформував, що фінансову підтримку для цієї місії було зібрано під час заходу "Об'єднання за Україну", який відбувся в Торонто 11 вересня.

Як повідомлялось, 16 вересня уряд Канади оголосив про введення нової хвилі економічних санкцій, спрямованих проти Російської Федерації. 

Також повідомлялося, що Канада вирішила надати Україні $3 мільйони гуманітарної допомоги для жителів постраждалих в результаті бойових дій районів Донбасу.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.