НОВИНИ

Екс-ректора Мельника атакували яйцями після суду

У суді про поновлення Петра Мельника на посаді ректора Податкової академії оголосили перерву до 21 жовтня.

Активісти закидали яйцями екс-ректора Податкової академії у Ірпіні Петра Мельника після засідання суду щодо поновлення його на посаді. Про це повідомили кореспонденти з-під зали суду.

Також повідомили, що під час засідання суду, Мельник заявив, що не писав власноруч заяву про звільнення з посади ректора, а це зробив "хтось інший".

Наразі суд оголосив перерву у розгляді до 21 жовтня, щоб "залучити свідків у справі".

У випадку поновлення на посаді ректора Податкової академії, відповідно до закону, йому автоматично відшкодують вимушені прогули. Згідно з повідомленням, Мельнику вже відшкодували кошти за невикористану в повному обсязі відпустку.

Водночас, проти Мельника відкрито кримінальне провадження за отримання хабара.

Нагадаємо, справу про отримання Мельником "неправомірної вигоди" під час зарахування до академії двох абітурієнтів передали до суду у червні.

Як відомо, Мельника затримали 27 липня 2013 року під час отримання хабара сумою 120 тис. грн та обрали запобіжний захід у вигляді домашнього арешту, з-під якого він утік.

1 квітня 2014 року міністр внутрішніх справ Арсен Аваков оголосив, що Мельника знову затримали. Суд обрав запобіжний захід у вигляді арешту з вимогою 22,8 млн гривень застави, але потім скоротив розмір до 609 тисяч гривень.

12 травня Мельник вніс заставу та вийшов із СІЗО.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.