НОВИНИ

Бойовики заявили, що відкриють виборчі дільниці для біженців у Росії

За словами бойовиків, на території України виборчих дільниць для переселенців не відкриватимуть «задля безпеки людей».

Терористи "ДНР" мають намір облаштувати виборчі дільниці на виборах «верховної ради» і «глави республіки» для вимушених біженців з Донбасу, які виїхали до Росії. Про це повідомив так званий «голова Центральної виборчої комісії ДНР» Роман Лягін.

За його словами, вимушені біженці, що перебувають на території Росії, зможуть проголосувати на спеціальних пересувних дільницях.

Що стосується переселенців з Донбасу, які проживають на території України, то голосування для них не організовуватимуть.

«Україна зайняла виключно деструктивну позицію, і ми розуміємо, що спробувавши організувати голосування на території України, ми піддамо невинних людей небезпеці бути протизаконно звинуваченими в пособництві терористам. Тому задля безпеки людей ми не будемо відкривати в Україні виборчі дільниці», - зазначили в так званому «прес-центрі» «ДНР».

Нагадаємо, самопроголошені "Донецька народна республіка" і "Луганська народна республіка", визнані в Україні терористичними організаціями, раніше заявляли про рішення провести вибори "глави держави" і "парламенту" 2 листопада.

Згодом терористи вирішили відтермінувати дату своїх "виборів", заявивши, що на виборчих дільницях треба виконати великий обсяг ремонтно-відновлювальних робіт.

Як відомо, на "виборах", які терористи планують провести в підконтрольних "ДНР" районах 2 листопада, дозволили голосування з 16 років.

Нагадаємо, відповідно до закону про особливий статус окремих районів Донбасу, законні вибори в органи місцевого самоврядування регіону повинні відбутися 7 грудня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.