НОВИНИ

Керрі назвав "вибори" терористів порушенням Мінських домовленостей

За його словами відповідно результати такого "голосування" не будуть визнані ні Україною, ні міжнародною спільнотою.

Секретар Державного департаменту США Джон Керрі заявляє, що проведення власних самопроголошених виборів терористичними організаціями "Донецька народна республіка" та "Луганська народна республіка" будуть порушенням Мінських домовленостей про припинення вогню від 5 вересня. Про це він сказав у Парижі після зустрічі з міністром закордонних справ Росії Сєргєєм Лавровим.

"Я підкреслив перед міністром закордонних справ Лавровим, що єдиними законними виборами в Україні є вибори (Верховної – ред.) Ради 26 жовтня та вибори місцевих лідерів на Донбасі 7 грудня ( у відповідності до закону про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей – ред.)", - сказав Керрі.

При цьому він відзначив, що "будь-які зусилля стосовно проведення "референдуму щодо незалежності" в Луганську і Донецьку в цей час будуть порушенням Мінських домовленостей", та за його словами відповідно результати такого "голосування" не будуть визнані ні Україною, ні міжнародною спільнотою.

Нагадаємо, самопроголошені "Донецька народна республіка" і "Луганська народна республіка", визнані в Україні терористичними організаціями, раніше заявляли про рішення провести вибори "глави держави" і "парламенту" 2 листопада.

Згодом терористи вирішили відтермінувати дату своїх "виборів", заявивши, що на виборчих дільницях треба виконати великий обсяг ремонтно-відновлювальних робіт.

Відповідно до закону про особливий статус окремих районів Донбасу, вибори в органи місцевого самоврядування повинні відбутися 7 грудня.

Читайте також: Донбаська «демократія»: вибори місцевих «парламентів» та сепаратистський референдум

 

 

 


 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.