НОВИНИ

В Одесі провели марш на честь УПА

Учасники маршу скандували «Слава – Україні, героям – слава!», «Слава – нації, смерть – ворогам!», «Слава Небесній сотні!», «Слава українським військовим!», «ОУН-УПА – державне визнання!», «Крим – Україна!», «Донбас - Україна!»...

У центрі Одеси відбувся марш на честь 72-х роковин утворення Української повстанської армії.

Понад 100 людей зібралися в Центральному парку культури і відпочинку імені Тараса Шевченка – біля пам'ятника Кобзареві. Вони прийшли з прапорами України і червоно-чорними прапорами. Серед учасників акції, здебільшого, молоді люди – хлопці і дівчата. Вони прочитали молитву «Отче наш», виконали Гімн України. Потім, вишикувавшись у колону і розгорнувши велике синьо-жовте полотнище, пішли історичним центром міста – вулицею Маразлієвською, провулком Нахімова, вулицею Канатною і т. д., у напрямку до Приморського бульвару – пам'ятника Дюку.

Учасники маршу скандували «Слава – Україні, героям – слава!», «Слава – нації, смерть – ворогам!», «Слава Небесній сотні!», «Слава українським військовим!», «ОУН-УПА – державне визнання!», «Крим – Україна!», «Донбас - Україна!», «Один - за всіх і всі – за одного!» і т.д. Крім того, вони співали пісеньку футбольних фанатів про президента Росії Владіміра Путіна.

Нагадаємо, у центрі Одеси на вечір 14 жовтня був запланований Марш героїв, в якому передбачалася участь представників організації «Патріоти України», Соціал-національної асамблеї, а також бійців батальйону «Азов», які прибули до Одеси для ротації із зони проведення антитерористичної операції. Заявлялося про участь 300 осіб, які планували пройти через центр міста з факелами. Проте в місцевому осередку організації «Патріоти України» заявили про скасування Маршу героїв, аби уникнути провокацій.

Як повідомлялося, марші УПА відбулися також у Києві та Харкові.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.