НОВИНИ

Турчинов підписав закон про статус Донбасу і відправив його на підпис президенту

Рада прийняла цей закон, а також закон про амністію для сепаратистів ще 16 вересня. Автором обох документів є президент Петро Порошенко.

Спікер Верховної Ради Олександр Турчинов у вівторок, 14 жовтня, підписав закон "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей". Про це повідомляється на сайті Ради.

Згідно з повідомленням, Турчинов відправив документ на підпис президенту.

Як відомо, Рада прийняла цей закон, а також закон про амністію для сепаратистів ще 16 вересня. Автором обох документів є президент Петро Порошенко.

Нагадаємо, наприкінці вересня Турчинов заявив, що не підпише документи, поки регламентний комітет не перевірить всі заяви про порушення під час голосування. Нагадаємо, під час цих голосувань не працювало табло Верховної Ради.

Тим часом, Порошенко стверджує, що прийняті 16 вересня закони щодо Донбасу не дають цій території жодного особливого статусу. За його словами, мова йде лише про закон про особливий режим місцевого самоврядування на Донбасі і жодні особливі повноваження чи суверенітет центральна влада України нікому не делегує.

Також нагадаємо, що 5 вересня на зустрічі тристоронньої контактної групи у Мінську підписали попередній протокол про припинення вогню на Донбасі, який передбачає особливий статус для районів Донбасу, окупованих бойовиками та російськими військами.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.