НОВИНИ

Військові підрозділи в зоні АТО отримають капеланів

Православна церква українського патріархату направлятиме в кожну військову частину, в кожний добровольчий батальйон священика, щоб підтримувати моральний дух бійців.

Православна церква Київського патріархату направлятиме в кожну військову частину, в кожен добровольчий батальйон священика, щоб підтримати моральний дух бійців. Про це заявив Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет під час зустрічі з пораненими в АТО бійцями у Миколаївському військовому госпіталі.

«Православна церква українського патріархату направлятиме в кожну військову частину, в кожний добровольчий батальйон священика, щоб підтримувати моральний дух бійців. Це робиться в межах закону «Про капеланство», прийнятого Верховною Радою України. Священики разом з бійцями молитимуться, здійснюватимуть богослужіння, підтримуватимуть патріотизм та любов до своєї країни серед солдат і офіцерів», - зазначив Філарет.

Він подарував пораненим бійцям молитовники та освячені іконки, які оберігатимуть їх як на полі бою, так і в мирному житті.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.