НОВИНИ

Бойовики «ЛНР» готують новий «референдум» 9 листопада - Москаль

На Луганщині терористи почали поширювати листівки з повідомленням про черговий «референдум» щодо відокремлення області від України.

9 листопада терористи «Луганської народної республіки» мають намір провести на підконтрольній їм території «референдум» про створення окремої республіки. Про це повідомив голова Луганської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль.

За інформацією місцевих мешканців, бойовики на підконтрольній їм території почали поширювати листівки з повідомленням, що 2 листопада в «ЛНР» відбудуться так звані «вибори» до органів місцевого самоврядування, а 9 листопада – «референдум» із двома запитаннями: як бачать жителі «ЛНР» своє майбутнє - у складі України чи у складі окремої республіки.

Нагадаємо, 16 вересня Верховна Рада прийняла президентський закон «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей». Закон про особливий статус окремих районів на Донбасі передбачає особливий порядок самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей строком на три роки, а також проведення позачергових місцевих виборів у цих регіонах 7 грудня цього року. Проте 25 вересня самопроголошені «Донецька народна республіка» і «Луганська народна республіка» заявили про рішення провести вибори «глави держави» й депутатів «парламенту» 2 листопада. Згодом так звана «ЦВК ЛНР» заявила про намір перенести «вибори» з 2 на 9 листопада.
Нагадаємо, за повідомленнями Луганської ОДА, станом на 25 вересня на території, підконтрольній бойовикам «ЛНР», проживали 64,4% населення області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.