НОВИНИ

Меркель відмовилася зустрічатись з Путіним через події в Україні

Окрім канцлера, від участі у форумі «Петербурзький діалог» відмовилися низка неурядових організацій з Німеччини.

Канцлер Німеччини Ангела Меркель відмовилася від зустрічі з президентом Росії Владіміром Путіним в рамках форуму «Петербурзький діалог» через ситуацію в Україні. Про це повідомили джерела в уряді Німеччини. 
Згідно з повідомленням, Берлін вирішив, що проводити міжурядові консультації на тлі загострення кризи в Україні недоцільно. 
Видання зазначає, що переговори між Німеччиною і Росією як правило проводилися в рамках форуму «Петербурзький діалог», який відбудеться наприкінці жовтня в Сочі. 
Як відомо , від участі в «Петербурзькому діалозі» відмовилися низка неурядових організацій з Німеччини, у тому числі Фонд імені Генріха Бьолля, організації «Німецько-російський обмін», «Європейський обмін», а також представники Amnesty International і Greenpeace. Ці організації направили листи в уряд ФРН із закликом бойкотувати «Петербурзький діалог». 
Нагадаємо, наприкінці вересня на спільній прес-конференції Меркель з прем'єр-міністром Фінляндії Александром Стуббом канцлер Німеччини заявила, що у разі, якщо політика Росії щодо України залишиться незмінною, то європейським країнам, можливо, доведеться переглянути співпрацю з Росією в енергетичній сфері. Тоді ж канцлер заявила, що поки не бачить можливості для скасування санкцій щодо Росії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.