НОВИНИ

Австралійський прем'єр: Ми не могли заборонити участь Путіна в саміті G20

Незважаючи на невдоволення багатьма аспектами зовнішньої політики РФ, російського лідера не могли не допустити до участі в саміті Великої двадцятки.

Австралія не мала права забороняти президенту РФ Владіміру Путіну відвідувати саміт G20 у Брісбені. Про це заявив прем’єр-міністр Австралії Тоні Ебботт.
«Росія є членом G20, отже ми зобов’язані прийняти російського лідера в цій країні», – сказав Ебботт.
За його словами, «є багато аспектів зовнішньої політики Росії, якими я не задоволений».
«38 австралійців були вбиті підтримуваними Росією бойовиками з використанням наданого Росією обладнання», – нагалосив австралійський лідер, маючи на увазі авіакатастрофу рейсу  MH17 у небі над Донбасом 17 липня.
Як відомо, раніше міністр фінансів Австралії Джо Хокі заявив, що Путін братиме участь у листопадовому саміті G20. За словами Хокі, це було «чітким переконанням президента США, канцлера Німеччини та інших».

Сумніви щодо можливості участі російського президента в саміті виникли через піврічний конфлікт на сході України, під час якого, за даними ООН, загинули понад 3600 людей. США, країни Євросоюзу, Канада, Австралія та багато інших держав вважають Москву відповідальною за постачання на Донбас зброї і бойовиків, а також частин регулярної російської армії. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.